eMko Hodonín - VÁŠ PARTNER VE SVĚTĚ REALIT A FINANCÍ

Aktuálně

2018-12-05

Hypotéka - rychle, levně a bez starostí - s námi. Naší spoluprací s bankami Vám dokážeme nabídnout menší úrokovou sazbu - než je nabídka přímo v bance. Úvěr spolu nastavíme tak, aby odpovídal vašim představám, věku, potřebám a momentální finanční situaci. Stačí jen říct, k jakému účelu a jak vysokou hypotéku potřebujete, kolik peněz máte k dispozici a především jaká by vám vyhovovala výše měsíční splátky hypotéky.

2018-10-25

Jsme malá realitní a finanční kancelář pro oblasti - Hodonínsko, Břeclavsko, Kyjovsko a Veselsko - na trhu od r. 2006. Finanční poradenství - produkty bank, stavebních spořitelen a pojišťoven na míru klientovi. Chcete najít nebo prodat či pronajmout bydlení podle Vašich představ? Nemovitost Vám najdeme či prodáme podle Vašich požadavků. Poskytujeme i finanční služby - finanční poradenství, spolupracujeme se všemi tuzemskými bankovními domy, stavebními spořitelnami a pojišťovnami.

2018-09-20

Reality-Realitní-Kanceláře.cz - Byty, pozemky, domy a další nemovitosti

20170821

Certifikát PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST 2017
... více

www.hodoninske-stranky.cz

Americké hypotéky

Americká hypotéka je bezúčelový úvěr a poskytovatel nezkoumá využití finančních prostředků. Jednoduše poskytnete svou či cizí nemovitost jako záruku a půjčíte si potřebný finanční obnos.

Výhody americké hypotéky peníze můžete použít libovolně bez dokládání faktur splatnost hypotéky až 20 let max. do 70 let výrazně nižší úroková sazba jak u spotřebitelských úvěrů výše úvěru od 300 tis. do 30 mil. Kč úroková sazba od 5,8 ročně výše úvěru až 70% z odhadní ceny nemovitosti


Partneři webu:
| Kosmetika Hodonín | Zprávy z Jižní Moravy | Aktuální zpravodajství | Praha na Dlani