eMko Hodonín - VÁŠ PARTNER VE SVĚTĚ REALIT A FINANCÍ

Aktuálně

2018-12-05

Hypotéka - rychle, levně a bez starostí - s námi. Naší spoluprací s bankami Vám dokážeme nabídnout menší úrokovou sazbu - než je nabídka přímo v bance. Úvěr spolu nastavíme tak, aby odpovídal vašim představám, věku, potřebám a momentální finanční situaci. Stačí jen říct, k jakému účelu a jak vysokou hypotéku potřebujete, kolik peněz máte k dispozici a především jaká by vám vyhovovala výše měsíční splátky hypotéky.

2018-10-25

Jsme malá realitní a finanční kancelář pro oblasti - Hodonínsko, Břeclavsko, Kyjovsko a Veselsko - na trhu od r. 2006. Finanční poradenství - produkty bank, stavebních spořitelen a pojišťoven na míru klientovi. Chcete najít nebo prodat či pronajmout bydlení podle Vašich představ? Nemovitost Vám najdeme či prodáme podle Vašich požadavků. Poskytujeme i finanční služby - finanční poradenství, spolupracujeme se všemi tuzemskými bankovními domy, stavebními spořitelnami a pojišťovnami.

2018-09-20

Reality-Realitní-Kanceláře.cz - Byty, pozemky, domy a další nemovitosti

20170821

Certifikát PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST 2017
... více

www.hodoninske-stranky.cz

Životní pojištění

Životní kapitálové pojištění (KŽP) představuje kombinaci pojištění pro případ smrti (nebo dožití) a spoření. Ve vyspělých zemích se životní pojištění těší vysoké oblibě. V posledních letech se životní pojištění začíná stále více prosazovat i u nás.

  • Jaký je princip pojištění?

Životní pojištění v sobě zahrnuje pojištění pro případ smrti a spoření. To znamená, že část z placeného pojistného je určena na pokrytí rizika smrti a část je pojišťovnou připisována ve prospěch klienta na tzv. kapitálová hodnota. Tuto kapitálovou hodnotu pojišťovna investuje a zhodnocuje. V případě smrti klienta je pojišťovna povinna vyplatit jak kapitálovou hodnotu pojištění tak pojistnou částku pro případ smrti. V případě, že se klient dožije konce pojištění, vyplatí pojišťovna klientovi kapitálovou hodnotu pojištění.

  • Komu je pojištění určeno?

Cílem životní pojištění je finančně zajistit osoby vám blízké (manželku, děti) v případě vaší smrti. Zejména je vhodné pro živitele rodin, kdy vaší smrtí příjde zbytek rodiny o podstatnou část příjmů. Životní pojištění tak pomůže alepoň částečně vyrovnat tuto ztrátu. Někdy je životní pojištění vyžadováno bankou při poskytnutí úvěru banka se tak chrání proti riziku smrti klienta.

  • Lze životní pojištění použít jako formu spoření?

Nepleťte si životní pojištění se spořením. Pokud budete v bance spořit částku o stejné výši jako je pojistné, získáte ve většině případů vyšší výnos než u pojišťovny. Kapitálové životní pojištění slouží především k zajištění proti riziku (např. smrti). Obecně lze říci, že výhodně spořit s životním pojištěním můžete hlavně tehdy, budete-li se současně chtít také pojistit.

  • Kdo může pojištění uzavřít?

Životní pojištění nemůže uzavřít každý. Pojišťovna se snaží minimalizovat počet pojistných plnění (v případě smrti klienta) a své klienty pěčlivě vybírá podle zdravotních rizik, které klient uvede při uzavírání smlouvy. Pojištění lze navíc uzavřít jen do určitého věku života. Pojišťovna může uzavření smlouvy odmítnout. Zcela jistě bude například odmítnut klient, který prodělal infarkt.

  • Jaká je výše pojistného?

Výše splátky pojistného je každému klientovi vypočtena pojišťovnou individuálně podle výše pojistné částky, věku a zdravotního rizika klienta. Pojistné může být obvykle placeno v měsíčních až ročních splátkách. Pojišťovny rovněž nabízejí pojištění s jednorázovou platbou pojistného, tj. celé pojistné zaplatíte dopředu na začátku pojištění

  • Jak je to s daněmi?

Podle novely Zákona o daních z příjmů z konce roku 2000 je placené pojistné odpočitatelné od základu daně.


Partneři webu:
| Kosmetika Hodonín | Zprávy z Jižní Moravy | Aktuální zpravodajství | Praha na Dlani